• Yeni Kız
BARBEKÜ Izgara Mat Yapışmaz Teflon Pişirme Izgara Levha Astar Balık Sebze Sigara Içen ızgara altlıkları Barbekü Malzemeleri Araçları

BARBEKÜ Izgara Mat Yapışmaz Teflon Pişirme Izgara Levha Astar Balık Sebze Sigara Içen ızgara altlıkları Barbekü Malzemeleri Araçları

Rating 
₺ 1.88
₺ 2.35
-20 %

kullanılabilirlik
Emre için Kİ

Barbekü izgara örgü Mat yapışmaz Teflon pişirme izgara levha astar balık sebze içen ızgara altlıkları barbekü malzemeleri araçları Özellikler :
Et, biftek, pastırma, yumurta vb. ızgara için ızgara matı kullanabilirsiniz. Mesh mat, duman ve lezzetin yiyeceklere geçmesine izin verir. Sebze, balık, karides ve diğerleri için hazırlanmıştır. Yapışmaz, yağ olmadan ızgara yapabileceğiniz anlamına gelir ve paspaslar yıllarca tekrar kullanılabilir! Yapışmaz barbekü ızgara matı, en küçük morsellerin bile gratlardan düşmesini önler. Sabun ve su ile temizlenmesi kolay olan % ızgara altlıkları 'imiz de üst rafta bulaşık makinesinde yıkanabilir. Sigara içenler için bizim barbekü ızgara altlıkları 100% PFOA içermeyen malzemeler ve prim ptfe-fiberglas kaplama, hiçbir PFOA, silikon veya diğer tehlikeli kimyasallardan yapılır! FDA tarafından güvenli olarak onaylanmıştır. Bu paspaslar 500 derece Fahrenheit heit'e kadar ısıya dayanıklıdır. Bizim yapışmaz ızgara altlıkları her türlü barbekü ızgara ile çalışır : Weber, Charbroil, büyük yeşil yumurta, sigara, kömür, propan, gaz veya elektrik. Herhangi bir ızgara tavası veya sepetten daha iyi, matımız herhangi bir ihtiyaca uyacak şekilde herhangi bir boyuta veya şekle kesilebilir. Ayrıca bir fırında mat olarak iki katına çıkar!
 
  Özellikler :
Renk : Siyah Malzeme : PTFE
Boyutu : resim Olarak

  Paket listesi : 1 adetBARBEKÜ Izgara Mat   Lütfen Aklınızda bulundurun : El ölçüsü nedeniyle, boyut 1-2mm hata olabilir Farklı monitör nedeniyle, renk farkı olabilir 1) Alipay, batı birliği, tt'yi kabul ediyoruz.

Ürün hakkında

renk:
30x40x0.085CM, 33x40x0.085CM, 36x42x0.085CM, Round Dia 40CM
Tipi:
Araçlar
özellik:
Non-Stick,Isı Direnci,kolayca temizlenen
Model Numarası:
SK0009
For The Number:
3-5
Kit Sayı:
2
malzeme:
glass fiber cloth + Teflon coating
aracı Türü:
barbecue mats
type:
Baking Mats
type2:
Grill Pad Sheets

Müşteri seçim