• Yeni Kız
Siyah Ot Doğal Bitkisel Karanfil Diş Macunu Diş Beyazlatma Diş Macunu Etkili Kaldır Leke Antibakteriyel Alerjik Diş Macunu

Siyah Ot Doğal Bitkisel Karanfil Diş Macunu Diş Beyazlatma Diş Macunu Etkili Kaldır Leke Antibakteriyel Alerjik Diş Macunu

Rating 
₺ 2.00
₺ 2.57
-22 %

kullanılabilirlik
Emre için Kİ

Siyah Ot Doğal Bitkisel Karanfil Diş Macunu Diş Beyazlatma Diş Macunu Etkili Kaldır Leke Antibakteriyel Alerjik Diş Macunu Ürün Açıklaması
Siyah Ot Doğal Bitkisel Karanfil Diş Macunu Diş Beyazlatma Diş Macunu Diş Macunu Kaldırmak Leke Antibakteriyel Alerjik Diş Macunu
Kullanımı :
1. ıslak sizin diş fırçası ve dip içine bazı toz, toz taze nane lezzet, beyazlatma içerir formülü, biraz uzun bir yol gidiyor.
2. yavaşça fırça diş için iki dakika, 360 ° beyazlatma.
3. fırça kalıntı kaldırmak için su ile tekrar, derinden temizleme.
4. Enjoy beyaz diş, parlak gülümseme!
5. fırça diş diş beyazlatma ajan birkaç dakika için iki kez bir gün. Beyazlatma ajan olması tavsiye kullanılan günlük birkaç hafta için sağlayacak şekilde daha iyi bir beyazlatma etkisi.

Avantajı :
1. içeren HCS Beyazlatma Madde :
Bu sigara kaynaklanan lekeleri çıkarmak olabilir ve çay içme bir daha etkili, ve diş beyaz ve parlama yapmak.
2. benzersiz DTS Aktif Formülü :
Formül olabilir beyazlatmak diş derinliği, diş lekeleri önlemek şekillendirme tekrar, ve mezgit etkisi korumak için uzun bir süre.
3. çift-Etkili Koruyucu Formülü :
Diş beyazlatma sırasında, formül diş takmak yeni gelen renk pigmenti önlemek olabilir, sizin sağlıklı ve kendine güvenen gülümseme sağlayacak şekilde.
4. serin Tat :
Mükemmel icy ve serin tat olabilir ozostomia ortadan kaldırmak, diş plak önlemek, ve taze tat sunmak.

Fonksiyonu Diş Tozu :
1. dişleri beyazlatmak tamamen ve doğal. Özellikle siyah dişleri ve sarı dişler ile insanlar için neden sigara, çay içme, kahve ve şarap, tartar Kaldırmak ve tuhaf koku bırakarak, ağız temiz ve taze.
2. tutmak dişeti daha sağlıklı. Bu ürünün uzun süreli kullanımı periodontal sorunları dışarıda tutmak için yardımcı olacaktır.

Ürün hakkında

öğe Türü:
Diş Beyazlatma
Marka Adı:
MISS ROSE
Model Numarası:
Teeth Whitening
NET WT:
30g
bileşen:
Teeth Whitening
boyut:
orta
Item Type:
Teeth Whitening
Unit Type:
piece

Müşteri seçim