• Yeni Kız
SC konnektör gigabit 3 km DDM sfp BIDI mini gbic modülü 1.25G Otdr optik tranceiver modülü mikrotik için cisco uyumlu

SC konnektör gigabit 3 km DDM sfp BIDI mini gbic modülü 1.25G Otdr optik tranceiver modülü mikrotik için cisco uyumlu

Rating 
₺ 18.99

kullanılabilirlik
Emre için Kİ

SC konnektör gigabit 3 km mini gbic sfp modülü 1.25 G optik tranceiver modülü not : hakkında bize bir mesaj bırakın lütfen hangi marka sizin anahtarı uyumlu olduğunu. biz HUAWEI var, Cisco, H3 C ve nötr mevcut olanları. isteğiniz gibi uyumlu SFP modülleri göndereceğiz. UYGULAMALAR l Anahtarı için Anahtarı Arayüzü l Gigabit Ethernet l Anahtarlamalı Arka Panel Uygulamaları l Yönlendirici/Sunucu Arayüzü l Diğer Optik Bağlantılar özellikleri : 1.25 Gbs Veri Bağlantıları kadar sıcak-takılabilir SC konnektör 9/125 um SMF üzerinde 3 km kadar tek + 3.3 V Güç Kaynağı düşük güç dağılımı < 1 W tipik güç dağılımı < 1.5 W endüstriyel/Genişletilmiş/Ticari çalışma sıcaklığı aralığı : -40 ° C ila 85 ° C/-5 ° C 85 ° C/-0 ° C ila 70 °C Sürümü mevcut ROHS uyumlu ve Kurşunsuz ulaşım :  1. Biz Cuma pazartesi sevkiyat düzenlemek. ambalaj ve taşıma ücretleri nakliye içerir.2. It yaklaşık 30-40 gün sürer (ABD, CA, AU,). diğer ülkeler 40-60 iş günü, tam teslim süresi posta sürecine bağlıdır.3. eğer almazsanız kazanan öğe (ler) 30 iş günü içinde, bir mesaj veya E-Posta bırakın lütfen bize ulaşın, biz herhangi bir sorunları çözmek için elimizden geleni yapacağız.geribildirim : 1. Biz her alıcı için olumlu geribildirim otomatik olarak işlemi tamamlamak.2. Biz yüksek standartlarını korumak 100% müşteri memnuniyeti peşinde! görüşleriniz çok önemlidir.3. Good iletişim tüm sorunları çözebilir, herhangi bir sorunuz varsa, lütfen bize ulaşın, biz derhal çözmek sorunları yaşıyorsanızödeme : 1.

Ürün hakkında

Marka Adı:
jyttek
Model Numarası:
JYT-SFP1.25G-3KM-SC
Transmission Distance:
3km
Fiber Connector:
SC
Fiber type:
Single mode single fiber
Wavelength:
T1310/R1550(A) TX1550/RX1310(B)

Müşteri seçim