• Yeni Kız
560 adet Isı Shrink boru Elektrik Yalıtım Tüp Isı Shrink Wrap Kablo Kollu 5 renkler 12 boyutları Tel Kablo Kollu kiti

560 adet Isı Shrink boru Elektrik Yalıtım Tüp Isı Shrink Wrap Kablo Kollu 5 renkler 12 boyutları Tel Kablo Kollu kiti

Rating 
₺ 6.57
₺ 7.22
-9 %

kullanılabilirlik
Emre için Kİ

Bu ısı Shrink kiti herhangi bir proje için çok uygundur atölye, sabitleme kırık teller, elektrik yalıtımı, mekanik koruma, tel bant genişliği, tel bağlantısı, tel biter süreci, tel/kablo kavşaklar, günlük onarım, renk kodlama vb.
Geri çekme oranı için bu ısı shrink tüp 2 olduğunu : 1 veya daha fazla, poliolefin yapılmış, iyi elektrik izolasyon veya yalıtım açık teller veya bağlı bir.
Çeşitli ısı Shrink sleeve ile farklı renkler : 5 renk (sarı, mavi, siyah, yeşil, kırmızı) bir 12 bölmeler organizatör, geeneral DIY ev ve oto elektrik için memnun. Isı Shrink tüp uzunluğu : 45mm, iç çapı : 1mm/1.5mm/2mm/2.5mm/3mm/3.5mm/4mm /5mm/6mm/7mm/10mm/13mm.
Son derece yararlı aralığı ısı shrink boru, bu kesinlikle etkili bulacaksınız zaman düzeltmek gerekir veya onarım bir kırık tel, çünkü gerekir var iyi bir elektrik izolasyon veya yalıtım açık teller veya bağlı bir, Böylece onlar olmaz dokunmatik diğer çıplak teller ve neden kısa devre yol açabilir güvenlik sorunları.
Kullanımı kolay, kapak çıplak tel parçası ile bu tüpler, ile ısı havya, ısı tabancası veya hatta saç kurutma makinesi (sıcak yeterli), tüp küçültmek olacak teller korumak ve size profesyonel bir görünüm onarım işi!
Isı Shrink boru Set mükemmel korumak teller, USB kabloları, metal çubuklar ve yalıtım direnç ve kapasite.
Onların hazır kesilmiş uzunlukları için mükemmel hızlı elektronik proje yapı ve daha çok kıvrımlara vardır sarma yalıtım bant üzerinde tel eklemler! Bu elektrik yapışkan bant gerçekleşecek ve avcıların, kalıcı koruma tutmak.
Malzeme : PP
Not :
Minimum büzülme sıcaklığı : + 70 santigrat
Tam büzülme sıcaklığı : + 110 santigrat maksimum
Çalışma sıcaklığı : -55 santigrat + 125 santigrat
Çekme dayanımı : 10.4 Mpa
Dielektrik gücü : 15 k V/mm
Yanıcılık : alev geciktirici
Verilen biçimi (yuvarlak veya düz) : ürün verilir düz

Ürün hakkında

Tipi:
Daralan
Model Numarası:
Heat Shrink Tubing Kit
malzeme:
PP

Müşteri seçim