• Yeni Kız
Povihome 12 Pcs Çukurluğu Cihazı Akupunktur Vantuz Set Masaj Fincan Manyetik Terapi Vakum Bardak Tankı gaz silindirleri C839

Povihome 12 Pcs Çukurluğu Cihazı Akupunktur Vantuz Set Masaj Fincan Manyetik Terapi Vakum Bardak Tankı gaz silindirleri C839

Rating 
₺ 16.20
₺ 24.92
-35 %

kullanılabilirlik
Emre için Kİ

Paket : 12 pcs bir kutu içinde (Tek Bir kutuda farklı boyutu) Marka yeni ve yüksek kaliteli.
Bir kısmi vakum bardak oluşturulur cilt üzerine yerleştirilen ya tarafından ısı veya emme anlamına gelir. Bu çekiyor up yatan dokular. Zaman fincan sol yerinde cilt üzerinde bir kaç dakika için, kan staz oluşturulur ve lokalize şifa gerçekleşir.
Çukurluğu terapi olmuştur daha fazla 'açmak için bir araç olarak geliştirilen 'Meridians'.
Meridyen vücutta kanallar vardır hangi aracılığıyla enerji akar her parçası vücut ve her organ ve doku. Beş meridyen vardır arkasında, açıldığında, izin canlandırıcı enerji için seyahat bütün uzunluğu vücut.
Bu bulundu çukurluğu muhtemelen en iyi yolu açılış bu meridyenleri. Çukurluğu de bulundu etkileyebilir vücut dokuları içine kadar dört inç, neden dokular toksinler serbest bırakmak için, lenfatik sistemi etkinleştirmek, temizle kolon tıkanmalar, Etkinleştirmek yardımcı ve temizle damarlar, arterler ve kılcal, cilt etkinleştirmek, temizle streç işaretleri ve varis geliştirmek. Çukurluğu en iyi derin doku masajı mevcut. Çukurluğu, tekniği, çok yararlı ve çok güvenli ve kolay öğrenilen ve aile sağlık uygulamaları içine dahil edilebilir.
Yeni plastik bardaklar uygulayarak geleneksel bardak dayalı manyetik terapi ile birlikte geleneksel çukurluğu tedavisi. Yeni bardak yapmış uzak geleneksel ateş. Bu sadece etkinliği gelişmiş ama aynı zamanda çukurluğu tedavisinin prosedürleri basitleştirilmiş.
Geliştirilmiş plastik bardaklar için antik Çin çukurluğu tedavisi için şimdi mevcuttur kaynağı.
Onlar kolay ele alınacaktır ve daha güvenli evde kendi kendine tedavi için kullanılabilir. -2.39/set-4.19/set-2.

Ürün hakkında

öğe Türü:
Massage & Relaxation
Marka Adı:
Povihome
boyut:
Orta
Model Numarası:
C839
malzeme:
Pamuk, abs
uygulama:
Vücut
Item Type:
Massage & Relaxation
Application:
Body
Size:
Multi Size SML
Material:
Plastic
Package:
12pcs
Function:
body relaxation healthy Massage
Name:
Medical Vacuum Cupping

Müşteri seçim