• Yeni Kız
Deri not defteri Aksesuar Metal Charm Vintage Ve Yaratıcı Asılı Damla Kolye Gibi Imi dekorasyon için günlüğü journay

Deri not defteri Aksesuar Metal Charm Vintage Ve Yaratıcı Asılı Damla Kolye Gibi Imi dekorasyon için günlüğü journay

Rating 
₺ 1.96
₺ 2.20
-11 %

kullanılabilirlik
Emre için Kİ


  Promosyon : Satın 3 1 ücretsiz alınTüm : satın herhangi bir 3 metal takılar daha alacakTek rastgele. Ayrıca, 6 satın almak 2 ücretsiz, 9 satın almak 3 ücretsiz ...EĞER HERHANGI BIR SORUNUZ varsa, BIZE ULAŞıN!NOTLAR : TOPLU OLARAK SATıN AÇıĞıZ. Deri not defteri Aksesuar Metal Charm Vintage Ve Yaratıcı Asılı Damla Kolye Gibi Imi dekorasyon için günlüğü journayLink 01 için 16 olduğunu : Bağlantı için 17 32 olduğunu : Bağlantı için 33 49 olduğunu :  -3.66/piece-8.07/piece-3.64/piece-70.80/piece-23.47/piece
# Toptan açığız. Eğer toplu olarak satın alırsanız, biz sizin için indirim, özellikle eski VIP müşteriler.
# Damla nakliye sipariş açığız, fatura ve reklam olmadan paketlenmiş (sipariş verirken bize mesaj Bırakın). Biz distribütörler dünya çapında, katılmak için bekliyoruz.
# DIY özelleştirme izin verilir. ADEDI (Minimum Sipariş miktarı) ve sunulan ürün ayrıntıları bağlıdır.
# Biz söz göndermeden önce tüm ürünler sıkı testi ile gitti. Tüm fotoğraflar size gösterilen 100% tür alınan ve referans için sadece vardır. Ürünleri ve fotoğraflar arasında olası farklılıklar izin lütfen.
Satın almadan önce ülkenin # özel ile kontrol edin. Biz herhangi bir gümrük vergisi veya ithalat vergisi sorumlu değildir.

.

Ürün hakkında

Marka Adı:
moterm
Model Numarası:
C-S01

Müşteri seçim