• Yeni Kız
KROAK Araba GÜNEŞ PANELI Şarj Cihazı Pil Regülatörü Regülatörü PWM 12 V 3A Güneş araba kontrolü

KROAK Araba GÜNEŞ PANELI Şarj Cihazı Pil Regülatörü Regülatörü PWM 12 V 3A Güneş araba kontrolü

Rating 
₺ 3.63
₺ 4.59
-21 %

kullanılabilirlik
Emre için Kİ

Bu güneş enerjisi şarj cihazı denetleyici, güneş sisteminde GÜNEŞ PANELI ve pilin çalışmasını otomatik olarak yönetebilir. Sokak, bahçe, park vb. güneş ışığı için yaygın olarak kullanılır. güneş enerjisi şarj cihazı denetleyici, pilin otomatik olarak şarj edilmesini kontrol edebilir ve pillerin daha uzun ve daha güvenli çalıştığından emin olabilir.
Fonksiyonun özellikleri :
Sadece kurşun-asit bataryanın şarj kontrolü için çalışıyor
Yapay olarak kontrol edilen MCU ile donatılmıştır.
Aşırı şarj önlemek için cihaz ile donatılmış, serbest bırakma, elektronik kısa devre, aşırı yükleme, pil ters bağlantı, güneş pili ters bağlantı.
Seri bağlantı PWM devresi, ana şarj devresini oluşturmak için uygulanır, voltaj kaybını diyot şarj devresinden % 50% daha düşük yapar ve şarj verimliliği PWM olmayan % 6%-3% daha yüksektir.
LED ekran, müşterinin pillerin bilgilerini almasını sağlamak için pillerin mevcut durumunu gösterir.
Kontrolör otomatik olarak 12 V voltajı belirleyebilir.
Kurulum ve kullanım :
Iletken telin hazırlanması : telin uzunluğunu hesaplayın ve kurulum yerini belirleyin, telin uzunluğunun elektrik kaybını azaltmak için makul olduğundan emin olun.
Önce pili bağlayın, ters bağlantıyı önlemek için anot ve katota dikkat edin. bağlantının doğru olması durumunda pilin gösterge ışığı çalışacaktır, aksi takdirde olmaz, ancak kontrolörün bileşeni hasar görmez.
GÜNEŞ PANELI telini bağlayın, ters bağlantıyı önlemek için anot ve katota dikkat edin. bağlantı doğruysa, “şarj” gösterge ışığı güneşin altında uzandıktan sonra 10 saniye sonra yanar veya yanıp söner, aksi takdirde lütfen bağlantıyı kontrol edin. güneş enerjisi panelinin güneş ışığının altında açık havada döşendiğinden emin olun.
Sonunda yükü bağlayın, ters bağlantıyı önlemek için anot ve katota dikkat edin. Ters bağlantı varsa, led lamba hasar görebilir.
Uyarı kullanımı için :
Piller çok fazla enerji depoladı, lütfen pilleri herhangi bir koşulda kısa devreden koruyun, pilleri sigortayla bağlamanızı şiddetle tavsiye ederiz.

Ürün hakkında

Marka Adı:
KROAK
Model Adı:
no
Özellikler:
no
öğe Türü:
Remote Controls
Voltage :
12V
Current :
500A

Müşteri seçim