• Yeni Kız
Silindir masaj çubuğu Kas Rulo ile Noktası dikenli masaj topu, Boğaz Boyun ve Arka Için 36 cm

Silindir masaj çubuğu Kas Rulo ile Noktası dikenli masaj topu, Boğaz Boyun ve Arka Için 36 cm

Rating 
₺ 7.00
₺ 13.99
-50 %

kullanılabilirlik
Emre için Kİ

Sıcak Satış Açıklamaları : Hedef basınç noktaları, dolaşımını artırmak ve hafifletmek boğaz kasları ile kullanışlı el Basınç Noktası Masajı.Masaj doku teşvik sağlar ve teşvik kan akışı yorgun, soğuk kasları. Özel olarak tasarlanmış nodüller masaj ve yardımcı derinleştirmek sıkıştırmak ve streç kasları tedavisinde son derece etkili hale kas ağrısı ve tetik noktaları soğuk kasları.Ilave konfor ve kontrol için ergonomik kavrama dahil kolları.Zaman senin buzağı olsun sonra sıkı koşu, standı veya oturmak için uzun bir süre çalışma, üç bağımsız üzerinde darbelere masaj topları dışarı olsun yardımcı knot, stres ve sağlığını geri kolaylığı yorgun ve boğaz kasları.Tüm tükenme bu tarafından götürüldü olacak!Bu uygun el masaj sopası hafif olduğunu, size ile yol almak için kolay hale. silindir fit içine carry-on çanta Zaman spor salonu veya gitmek gitmek gerekir seyahat için dışarıÖzellikleri :
-Çok fonksiyonlu : Bu kas masaj sopası için tasarlanmıştır kollar, bacaklar, uyluk, kalça, bel, göbek hissettirmek için ve daha iyi bakmak.
-Çok amaçlı : Olarak kullanılabilir bir selülit patlatma ve ağrı, boğaz, ağrıları, ve knot rahatlatıcı. Için büyük ön egzersiz için sıcak up kaslar,
Dolaşımını artırmak.-Kullanımı kolay : Talimatları dahil. En az bir kez kullanımı günlük anti selülit ile kuru veya ıslak losyon veya masaj yağı veya ağrı kesici krem için birSüre 5 veya 10 dakika başına hedef cilt alanı. Rulo sıkıca konfor düzeyini içinde.-Büyük ve yoğun kolları : Büyük ve yoğun kolları ile size derin doku masajı.-Nasıl çalışır : Bizim benzersiz tasarım çalışır derin olarak bir yağ ve selülit patlatma.

Ürün hakkında

Model Numarası:
353135601
Length:
36cm

Müşteri seçim